TESLİMAT 

Gönderim Süreleri  

 
Sitemizden aldığınız ürünlerin gönderim süreleri ürün detayında belirtilmektedir. Sepetinizde hem aynı gün kargo hem de 3 ile 5 iş gününde kargoya verilecek ürünler var ise tüm ürünler 3 ile 5 iş gününde içinde kargoya teslim edilecektir. Acil ihtiyacınız olan ürünler olduğu takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimize ulaşarak tedarik edilen ürünlerin gönderilmesini talep edebilirsiniz. 
 
Kargo Takip:
 
Sitemizden verdiğiniz siparişinizin detayı size e-posta ile gönderilmektedir. Bu bilgilendirme e-postasında kargonuzun durumunu ve yerini takip edebilmeniz için kargom nerede bağlantısı bulunmaktadır. Bu bağlantıya tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. 
 
Tatil Günlerinde Teslimat:
 
Hafta içi saat 17.00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 17.00'den sonra veya hafta sonu gelen siparişler bir sonraki çalışma gününde kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde kargo firmasının çalıştığı gün ve saatlerde siparişler teslim edilmekte, resmi tatil gününde gelen siparişler ise bir sonraki çalışma gününde kargoya verilmektedir. 
 
Kapıda Ödeme Hizmeti:
 
Sitemizde kargo ile kapıda nakit ödeme ücreti hizmeti de verilmektedir. Kapıda nakit ödeme ile vereceğiniz siparişler için sipariş adımında 'kapıda ödeme' seçeneğini işaretlemiş olmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneğinin kargo ücretinden ayrı olarak kargo firması tarafından alınan hizmet bedeli bulunmaktadır. 
 
Kargo Ücreti:
 
Sitemizdeki kargo ücreti kg, desi ve km bakılmaksınızın tüm ürünlerde sadece 8,50TL'dir. Verilen sipariş tutarı 149,99TL ve altında kaldığı takdirde siparişe 8,5TL kargo ücreti eklenmektedir. 150,00TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.